Wojna, Oprah Winfrey i Operacja Nabój

Sen z kategorii proroczy. Moim oczom ukazuje się jakby ekran, na którym ktoś w roli narratora/przewodnika pokazuję mi prezentację. Był to film, tylko że z małą ilością klatek, które bardzo płynnie i powoli przechodziły między sobą.

Z różnych fraktali i niezrozumiałych struktur wyłoniła się Oprah Winfrey.

-"Zapamiętaj, to ważne" - poczułem przekaz i oglądałem z uwagą dalszą cześć.

Oprah była bardzo zaniepokojona, jakby to były jej ostatnie dni życia. Zniknęła i zobaczyłem mapę europy. "Operacja 'Nabój" bo o nim była mowa była akcją zakrojoną na szeroką skalę i była wymierzona przeciwko państwu Polskiemu.

"aha, to dlatego "nabój" - uświadomiłem sobie widząc na mapie nałożoną warstwę przedstawiającą działania polityczne i militarne. Warstwa ta była w różnych kształtach, jednak przy Polsce wydłużała się na kształt właśnie naboju - pokroju 9mm.

Następnie wylądowałem w środku akcji. Budynki jakby zburzone lub opuszczone składały się na scenerię. Ukrywałem się w jednym, z nich. Przypominał szkołę - są tam jacyś ludzie. Przez okno wchodzą niemieccy żołnierze. Mówię coś do nich po Niemiecku w stylu "tam są jeszcze te pasożyty" tym samym nie budząc podejrzeń. Wychodzę przez okno dziękując w duszy, że uniknąłem śmierci i uświadamiam sobie, że jestem zanurzony w wodzie. Płynę razem z żoną, z którą udało mi się wydostać z budynku i próbuję unikać wieżowców, który pod wpływem dużej ilości wody przewracały się.

Podsumowując: motyw z Oprah Winfrey był nowy i sugerował jakiś kulminacyjny moment w jej życiu być może nawet śmierć.

Natomiast budynki, które odczułem jako należące do miast Stanów Zjednoczonych, oraz niemieccy żołnierze, to element który już pojawiał się w moich poprzednich snach. Czuję wyraźnie, że jest to ich kontynuacja. Zalinkuję do nich, gdy je spiszę - jeszcze tego nie zrobiłerm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *